1 / 2
Се продава покуќнина
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2021 07:36

Карпош / Скопје

Се продаваат 6 трпезариски столици
Греачи за радијатор
детско креветче

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075497574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам