1 / 5
Se prodava parcela vo selo Sarakjino
20 €
07.05.2021 12:59

Тетово / Тетово

Квадратура:

5616 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela vo selo Sarakjino.

Parcelata e so vkupna površina od 5616m2 i istata izleguva na pat.

Široka e 30m2 i dolga e 177m2.

Parcelata ne e vo gradežen reon.

Cena: 20 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 05-68/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 141m2 vo Ohrid - Trpejca

200 €

Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам