1 / 8
Audi A4
1 €
27.04.2021 13:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

450000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Ауди А4 1.9 TDI 116кс. Добро и домаќински зачувана за повеќе информации јавете се на 071 363 242

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goca
Потврден огласувач
071363242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам