1 / 12
Opel meriva 1.8 swiss produkt cela ili delovi????
120 €
07.06.2022 09:22

Битола / Битола

Kolata e vo perfektna soostojba "model COSMP"benzin 1.8 92kw mozi cela ili na delovi poseduva svajcarski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам