1 / 4
🆕️ Nova Niskonoseca LIDER 2021
33.500 €
Цената е фиксна
27.04.2021 20:02

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Nova niskonoseca poluprikolka LIDER
➡️Godina na proizvodstvo 2021
➡️ 3 osovini
➡️ 50 tona
➡️ hidrulicni rampi
➡️ EBS ABS kocnici
➡️ 12 +1 gumi 235/70 17.5
➡️ izrabotena po site EU standardi
➡️idealna za transport na seakov vid na rabotni masini
➡️ 9522 mm korisna povrsina na ramniot del

CENA : 33500 EUR + DDV

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам