1 / 10
PRODAVAM KOS NOV RACNA IZRABOTKA POG.OGLAS
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 21:56

Кичево

PRODAVAM KOS NOV RACNA IZRABOTKA OD KVALITETNO ZELEZO SPORED STANDART PRAVEN KAKO ORIGINALOT SO 4 STRAFA KOMPLET SO SE MUTERI I SAJMNI ZA 24 KLUC POGLEDNETE SLIKI OD NEGO / ZA POVEKE INFORMACII KONTAKTIRAJTE ME NA MOBILEN 071 451 028

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам