1 / 12
PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !
3.700 €
Цената е фиксна
4.550 €
03.08.2021 08:29

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !
SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA !
PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA !
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900 ; 076 505 500
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3700 €

HYNDAI ATOS PRIME 1,1 BENZIN 2006 EKSTRA !

2250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам