1 / 4
Solarni paneli
3.300 МКД
21.06.2021 22:29

Радовиш / Радовиш

Se prodavat solarni paneli so jacina 185 w na Eden panel.
Imame 10 brojki.
Panelite se vo odlicna sostojba
Poveke info Imate na etiketot na panelot.

Tel za info 076 812 413

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Trajkata
Потврден огласувач
076812413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам