1 / 9
CITROEN C3 2004 OD PRV SOPSTVENIK
2.650 €
12.05.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- 2004 година
- 1.1 бензин
- неувезуван, купен во МК
- од прв сопственик
- во перфектна состојба
- има клима
- редовно сервисиран во Citroen сервис
- нови зимски и летни гуми
- сменет каиш и комплетен голем сервис на 130 000 км
- може да се види, проба, провери на мајстор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ѓорѓи Митревски
Потврден огласувач
071232103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам