1 / 12
Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov
По Договор
14.02.2023 16:55

Охрид / Охрид

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar Vlahov 17 (50tina metri od IT kaficot)
Apartmanot e za dve lica, raspolaga so kujna, kupatilo, soba za prestoj + lezaj, inverter, tv, peskiri, fen, golema terasa, se naoga na prv kat.

Obezbeden parking ( Privaten parking )

Za poveke informacii i rezervacii :

Kontakt : 077664407Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Apartman
Потврден огласувач
077664407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам