1 / 12
Охрид Изнајмување на Соби Апартмани Станови
1 €
07.04.2022 11:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам соби во нов мотел. Собите се на втор и трет спрат. Климатизирани, топла вода 24/7, со ЛЦД ТВ и кабловска, Безжичен интернет, мини фрижидери и бања. Се е ново, со приватен паркинг. Собите се еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четворокреветни. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам