Otkup na maslodaen soncogled
1 МКД
04.08.2021 22:11

Бутел / Скопје

Откупувам ситен маслодаен сончоглед. Можен е договор за понатамошна соработка

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се бара од:

Robert
Потврден огласувач
071/361123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам