1 / 2
Се издава под кирија дуќан во Струга
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2021 16:11

Струга / Струга

Квадратура:

100 m²

Греење:

Друго

Се изнајмува објект на ул. Ѓорѓи Ѓоргон бб Струга (поранешно интернет клуб "Кеј" ) , во непосредна близина на струшката чаршија и општата болница, идеално за ординација со лабораторија, игротека, козметички салон и слично.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
077501501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам