1 / 4
Tonsil Aktiven Subwoofer/Bass 200A - 120W
По Договор
01.12.2022 18:36

Куманово / Куманово

Prodavam Tonsil Aktiven Subwoofer
200A
120W MAX
80W RMS
Povekje info javete se !

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
071792414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам