1 / 1
СМЕТКОВОДСТВО - ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ!!! РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ.
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2021 18:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Лиценцирано сметководствено биро со тим високо квалификувани сметководители со искуство до 30 ГОДИНИ во областа на сметководството и судските вештачења од областа на сметководство и финансии. Вршиме професионални сметководствени услуги, регистрација на нови фирми, промени, ликвидации, упис во регистар на вистински сопственици, советување и др.
ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ што почнуваат со цени од 2000 денари.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ
Потврден огласувач
070655488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам