Se baraat Limari i opsti rabotnici
По Договор
30.09.2022 11:37

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat Limari SAMO ZA LICA OD OHRID I STRUGA

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078451635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам