1 / 4
Mercedes c180 kompresor
8.200 €
15.10.2021 12:34

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 180

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

156 kw / 212 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava mercedes c180 kompresor so cela oprema novi letni gumi 2020 registriran so plinski ured od novus vo rezervna guma patosnici dva para kolata e salon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
070950777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам