1 / 9
СЕ ИЗДАВАТ МАГАЗИНИ
1 €
Денес 13:00

Струмица / Струмица

Квадратура:

3000 m²

СЕ ИЗДАВАТ ПОВЕКЕ МАГАЗИНИ ЗА СЕКАКВА НАМЕНА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ПОРАНЕШНА ТРЕСКА

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Vase
Потврден огласувач
070358444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам