1 / 3
PLAC VO SOPISHTE 1346M2
55 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 06:59

Сопиште / Скопје

Квадратура:

1346 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Sopishte pod zgradite od desnata strana.placot e na periferna mestopolozba idealno mesto za gradba na semejna kuka ili vikendica.so moznost za prikluchok za voda.struja.odvod.placot e zaveden pod kp.br 1554...im.list br2384

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078355517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам