1 / 10
VW TIGUAN 2016 2.0
17 €
26.04.2022 13:36

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW Tiguan 2016 2.0 130.000 km originalni so servisna kniska
Voziloto e kako novo kupeno od Autowelt
Servisirano i Registrirano cela god
Bez dopolnitelni trosoci

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078356908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам