1 / 12
ПЧЕЛНИ ПРОИЗВОДИ од ПЧЕЛАРНИК ДУКОВИ
1 МКД
24.02.2023 13:44

Ѓорче Петров / Скопје

Пчеларник ДУКОВИ 🐝🐝
село Подлес, под планината КЛЕПА, најчисто најеколошко место
посетете го профилот https://www.facebook.com/valentina.dukova или https://www.facebook.com/PcelniProizvodiPcelarnikDukovi
Нарачка на 078300612
- Матичен млеч во мед 2500
- Семе од коприва со мед 750
- Црно семе со мед 750
- КУРКУМА со мед 750
-Полен со мед 850
-Таан со мед 750
-само Матичен млеч 2000
-Прополис капки 200 (20ml)
-Мед 700
и други пчелни производи....вие само јавете се ...и ќе се информирате ...078300612

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ВАЛЕНТИНА
Потврден огласувач
078300612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам