1 / 8
Nike AirMax 270
2.000 МКД
29.04.2021 15:23

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Црна

Patkite se prodavaat poradi mal broj novii novii

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078616466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам