1 / 1
Робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C
11.900 МКД
30.04.2022 14:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C во перфектна состојба, користена помалку од 10 пати.
Спецификации за правосмукалката можете да најдете на следниов линк:
https://us.eufylife.com/products/t2118111?_pos=1&_sid=bc7e87306&_ss=r

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078330664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам