1 / 12
VW PASSAT 2.0 8V 140 KS COMFORT KLIMA NAVI 2009 NOVA
1 €
22.07.2021 12:23

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PREKRASNO SOCUVANO
KOMPLETNO ISPRAVNO VOZILO
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASNO SOCUVAN ENTERIER
DVA KLUCA
NOVI GUMI
COMFORTLINE OPREMA
DIGITALNA DVOZONSKA KLIMA
NAVIGACIJA

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Wv
Потврден огласувач
072229667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам