1 / 3
Pantaloni so mnogu dzepovi
1.000 МКД
14.02.2022 12:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

S

Боја:

Црна

SWAT style
Golemina Small ili X-Small
Boja crna
Kako novi samo proban i vidam deka se mnogu mali za mene

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Laza
Потврден огласувач
077718749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам