1 / 3
Harley Davidson 883 Iron Custom Bobber
15.000 €
29.04.2021 23:32

Струга / Струга

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2016

Модел:

883

Километри:

5000

Harley Davidson 883 Iron Custom Bobber 2016 god za kontakt tel 070/232-710 Sokole

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MiteVranista
Потврден огласувач
077722079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам