1 / 5
Can am bombandier 650cc
4.900 €
08.05.2021 13:49

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2006

Модел:

Can am boombandier

Километри:

10000

Se prodava can am boombandier 650cc 4x4 so mkd dokk servisiran 2 led lambi napred nazad kufer kuka sajla povejce inf na tell 077924144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам