1 / 4
Velosiped
1 €
11.05.2021 07:43

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Elekticen vo odlicna sostojba kako nov komplet za poveke info na tel 070925662

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
070561703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам