1 / 2
Шмионкерница и закачалка / Sminkernica i zakacalka
3.000 МКД
05.04.2022 14:07

Штип / Штип

Се продава одлично зачувана шминкерница со огледало

Димензија на шминкерница 61*168*48
Димензија на закачалка 100*162*40

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ГБЦ Комуникации
Потврден огласувач
075498374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам