1 / 2
POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet
1.799 МКД
11.01.2023 11:01

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

POWER BANK 20.000mAh ,
C-connector 2xusb extra kvalitet,isporaka do site gradovi vo Mk.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

CamShop
Потврден огласувач
078224805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам