1 / 4
PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN
1.200 МКД
13.06.2022 12:52

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 den
Tel 071 264 065

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Zvucnici
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам