1 / 2
BMW
1 €
09.09.2022 09:51

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw 318I 1987 staklo.
Tel. 070-592-778 Dragan

Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070592778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам