1 / 1
Барам Хард Диск
1 МКД
30.04.2021 17:20

Бутел / Скопје

Барам Хард Диск за преносен Ултрасонограф (Лаптоп) од постар датум 2002, види слика.

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Се продава од:

noshpalt
Потврден огласувач
070870000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам