1 / 6
Bose 3-2-1 GS Series II аудио систем
400 €
14.07.2021 17:11

Аеродром / Скопје

Системот има DVD/CD медиа центар со радио AM/FM тјунер, два звучника, Acoustimass модул (сабвуфер) и далечински управувач. Одлично сочуван, исклучителен звук. Само за вистински познавачи.

Игор 077 888 081
idukoski@gmail.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077888081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам