1 / 6
Hiab 1165 --- 6tona
4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 23:37

Кичево

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 metra dolg.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

shemi
Потврден огласувач
075 363 944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам