1 / 4
ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 12:11

Карпош / Скопје

Квадратура:

825 m²

Тип на земјиште:

Останато

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав плац ,земја, во Охрид во близина на езеро.Од Радожда до Свети Наум .Без доплати).
Земја-Д.водно-КП 417/3--837м2--1000е за м2
Земјата не е во градежен реон ,али е во блиска граница на градежен реон.
тел.-КОСТА ...071-68 11 20 само на овој број

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
071 68 11 20
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам