1 / 7
BMW X3 3.0d Xdrive
6.300 €
26.09.2021 01:34

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

BMW X3 3.0d xDrive
150KW (204hp)
Manual - 6 brzini
Vredi da se vidi
Za poveke informacii 070298235

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besjan Koxhaxhiku
Потврден огласувач
38970298235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам