1 / 12
Kako NOVI aluminski BORBET 17-ki za Mercedes, AUDI, Passat!
13.800 МКД
22.01.2023 12:01

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

SE PRODAVAAT

Kako NOVI i EDINSTVENI dizajnot
vo MK
4 Aluminski original BORBET
bandazi 17-ki za Mercedes, AUDI, Passat i drugi vozila 5x112/7J, co centar 66,6 mm EXTRA KVALITET Made in Germany !!!

Stil koj TRAE!
Za ljubiteli...

Bandazite se BESPREKORNI
bez niedna grepka !

Ne se udirani kriveni ili pak
vareni. Cuvani kako NOVI !

TEL 078 271967

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Kontakt
Потврден огласувач
079276593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам