Placevi vo MOKLISTE Моклиште плацеви
20 €
11.05.2023 23:22

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11111111 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placevi na atraktivna lokacija vo Mokliste
Vo blizina na cesmata
Struja, voda, pat
Cena i kvadratura po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
075999195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам