1 / 1
Osvezuvac na vozduh
2.500 МКД
01.05.2021 11:01

Гази Баба / Скопје

Se prodava ispraven osvezuvac i razladuvac na vozduh skoro nov. Ne e uklucuvan poveke od dvapati. Extra sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078762625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам