1 / 1
Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr
1 €
Цената е фиксна
23.05.2022 10:34

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2762 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti Mvr i Agroplod na koja ima predvideno markici za 3 semejni kuki i 2 golemi stanbeni zgradi na. K.P.4642/1 KO Resen so 2762 m2 povrsina. Poveke detail za lokacijata na slikata.
Nedviznosta se prodava cela. Cena po dogovor javete se na
070338680 za poveke detail.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078813290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам