1 / 4
lozje/plac
1 €
Цената е фиксна
27.02.2023 21:12

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5930 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat na vlezot na kavadarci. Pogodno za site nameni. Katastarska parcela br. 7512

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Митре
Потврден огласувач
070226083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам