1 / 3
Се продаваат од домашна колекција!
1 МКД
11.07.2022 11:21

Аеродром / Скопје

Stereo Receiver Kenwood KR - A3070
Stereo Tuner Technics ST - X301L
Srereo Graphic Equalizer Kenwood GE - 820
Цена по договор!
Контакт телефон 078 847 336

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

Алек
Потврден огласувач
078532504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам