1 / 4
suzuki
650 €
21.02.2022 11:36

Тетово / Тетово

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1989

Модел:

suzuki

Километри:

500000

suzuki 125

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

BESNIK
tetovo
Потврден огласувач
070521146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам