1 / 11
Elektricni velosipedi
550 €
31.08.2022 06:31

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Golem izbor elektricni velosipedi
Servisirani
Kompletni so polnaci i klucevi
Ceni od 330 do 800eur

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075814155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам