1 / 5
Se prodava komoda za vo dnevna
25.000 МКД
09.08.2022 12:33

Аеродром / Скопје

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, celata e sostavena od 6 dela koi sto mozat da se razdeluvaat i poedinecno da se namestat. Inf na tel. 070245524.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

lidija
Потврден огласувач
070245524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам