1 / 1
Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market
39.000 €
Цената не е фиксна
02.05.2021 16:49

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul 210 br7 Cair

Se prodava kuka pozadi kiper vo cair, 60m .
Za poveke informacii jave te se na 070752480

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Avni
Потврден огласувач
070752480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам