1 / 1
Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market
33.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 14:10

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul 210 br7 Cair pozadi kiper

Se prodava kuka vo nas Çair pozadi kiper market od 60m. So kompletna dokumentacija.
Za poveke informacii javete se na 070752480

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Avni
Потврден огласувач
070752480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам