1 / 8
Prodavam niva 3500 so stara kukja
20.000 €
Цената е фиксна
03.05.2021 12:40

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam niva so stara kukja vo Kriva palanka - mozovski livadi , ima voda struja
Cena po dogovor
Jovica 078/456-198
Liljana 078/454-657

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dijana
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам