1 / 6
Honda cr 85cc
1.400 €
08.05.2021 13:49

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

Honda

Se prodava Honda cr 85cc Smeneto ulje zvezdi napred nazad Lanec spremen za sezona

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам